S. DOKTORANCKIE - Samorząd Doktorantów

Samorząd Doktorantów Wydziału Historycznego UW

 

Wydziałowa Rada Doktorantów

 

 

Przewodnicząca:

mgr Marta Jaworska-Oknińska

e-mail: marta.krystyna.jaworska@gmail.com

tel: 513 078 721

 

Wiceprzewodnicząca:

mgr Karolina Morawska

e-mail: morawska-k@wp.pl

 

Sekretarz:

mgr Magdalena Luto

e-mail: m.w.luto@gmail.com

 

Delegat do Rady Samorządu Doktorantów UW: 

mgr Tomasz Dziewicki

e-mail: tdziewicki@gmail.com

 

Członkowie:

mgr Magdalena Herman

e-mail: magdalena.herman@onet.pl

 

mgr Robert Statkiewicz

e-mail: robertstatkiewicz@student.uw.edu.pl

 

mgr Makary Górzyński

e-mail: makarygorzynski@gmail.com

 

mgr Oskar Lubiński

e-mail: oskar.s.lubinski@gmail.com

 

mgr Katarzyna Kostecka

e-mail: wookiewo@o2.pl

 

Przedstawiciele Doktorantów w Radzie Wydziału Historycznego

 

mgr Weronika Kobylińska-Bunsch (e-mail: w.kobylinska@gmail.com)

mgr Maksymilian Sas (e-mail: m.sas.@uw.edu.pl)

 

Przedstawiciele Doktorantów w Komisjach Rady Wydziału Historycznego

 

Komisja Doktorancka: mgr Marta Jaworska-Oknińska

Komisja Finansowo-Budżetowa: mgr Makary Górzyński

Wydziałowy Zespół Zapewniania Jakości Kształcenia: mgr Weronika Kobylińska-Bunsch

Wydziałowa Komisja Wyborcza: mgr Jerzy Szafranowski

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna na studia doktoranckie: mgr Jerzy Szafranowski, mgr Wojciech Bernatowicz

Komisja do spraw Regulaminu Wydziału Historycznego: mgr Weronika Kobylińska-Bunsch

 

Przedstawiciele Doktorantów w Komisjach Uniwersyteckich

 

Komisja Senacka ds. Studentów, Doktorantów i Jakości Kształcenia: mgr Maksymilian Sas

 

 

Komisja Stypendialna dla Doktorantów Wydziału Historycznego

e-mail: komisjastypendialna.wh@uw.edu.pl


Przewodnicząca:

mgr Magdalena Herman

e-mail: magdalena.herman@onet.pl

 

Wiceprzewodniczący:

mgr Makary Górzyński

e-mail: makarygorzynski@gmail.com

 

Członkowie:

mgr Marta Jaworska-Oknińska

mgr Maksymilian Sas

Katarzyna Śniecińska

 

 

Kontakt

strona internetowa: http://doktoranci-wh.blogspot.com/

adres e-mail:  doktoranci.wh@uw.edu.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszej grupy na Facebooku Doktoranci WH UW

-----
Drukuj Wydrukuj tę stronę
Data ostatniej aktualizacji:2017-02-06 14:40:23
Opis ostatniej aktualizacji:aktualizacja danych
Zredagował:
Liczba odsłon strony:60033